Związek Piłki Ręcznej w Polsce | zprp.pl | @handballpolska | Biuro Prasowe: accredito.com/zwiazek-pilki-

Poland
Joined July 2012
Do przerwy Polki przegrywają z Węgrami 11:14. Krótka przerwa i wracamy do walki! Do boju Biało-Czerwone!
1
1
18
Dziś Biało-Czerwone mierzą się z Węgierkami! Zaciskamy kciuki i kibicujemy z całych sił! #PoZwycięstwo dziewczyny! 🔥 Zróbcie to! 👊 🇵🇱 Polska - 🇭🇺 Węgry ⏰ 14:30 📺 @viaplaysportpl @ihf_info
3
17
Zapisane w kalendarzu? 😉 Tego przegapić po prostu nie można 😎 @handball2023 @umkatowice @krakow_pl
2
2
12
Niestety przegrywamy z Egiptem 25:27. Okazja do rehabilitacji już jutro o 14:30 z Węgierkami! Walczymy dalej Biało-Czerwone! 👊
3
17
Pierwsza połowa na remis. Chwila przerwy i wracamy do gry! #PoZwycięstwo! 👊 I połowa: 🇵🇱 Polska - 🇪🇬 Egipt (14:14)
1
2
20
Czas na kolejnego rywala podczas Mistrzostw Świata U20! Dziś mierzymy się z Egiptem! 👊 Trzymajcie kciuki i kibicujcie Biało-Czerwonym! #PoZwycięstwo 👊 🇵🇱 Polska - 🇪🇬 Egipt ⏰ 14:30 📺 @viaplaysportpl @ihf_info
5
21
2 lipca poznamy rywali reprezentacji Polski w fazie grupowej 28. Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Ręcznej 👐 Gwiazdami losowania będą wybitni zawodnicy: Sławomir Szmal i Magnus Wislander. Poznamy wtedy również artystę, który będzie wykonawcą oficjalnej piosenki turniejowej 🥳
9
1
30
Po pierwszej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata U20 Polki na fotelu lidera 👏 🇵🇱 Polska - 🇺🇸 USA 37:14 🇭🇺 Węgry - 🇪🇬 Egipt 39:20
4
36
Polskie juniorki zdobyły brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Świata w piłce ręcznej plażowej🥳 "Moim marzeniem było zbudowanie zespołu, w którym pragnie się funkcjonować i którego pragnie się być częścią". Przeczytaj cały wywiad z Karoliną Pedą ⤵ zprp.pl/archiwa/231569
1
19
9 trafień w meczu otwarcia Julki Niewiadomskiej!
2
33
Pokaz siły na początek! Polki w mocnym stylu inaugurują Mistrzostwa Świata U20! 🔥👏
2
1
35
Do przerwy prowadzimy z USA 18:9! 🔥 Mocne otwarcie Mistrzostw Świata przez Biało-Czerwone!
2
4
40
Czas rozpocząć mistrzowską przygodę!🔥 Po zwycięstwo dziewczyny! ✊ 🇵🇱 Polska - 🇺🇸 USA ⏰ 10:30 📺 @viaplaysportpl
1
5
1
21
Trener Rafał Bernacki ogłosił powołania kadry narodowej juniorów na zgrupowanie w Bartoszycach, podczas którego nasza reprezentacja będzie przygotowywać się do Mistrzostw Europy ⤵
2
26
Viaplay pokaże Mistrzostwa Świata U20 Kobiet. Pierwsze spotkanie Polek już jutro o 10:30 🔥
2
20
Już w środę nasze dziewczyny rozpoczynają Mistrzostwa Świata U20! Tego nie można przegapić! 🇵🇱 Polska - 🇺🇸 USA 🗓 środa ⏰ 10:30 🇵🇱 Polska - 🇪🇬 Egipt 🗓 piątek ⏰ 14:30 🇵🇱 Polska - 🇭🇺 Węgry 🗓 sobota ⏰ 14:30